Reklam

künye

PORTAL HABER KÜNYE BİLGİLERİ

Portal Haber

HIZLI İLETİŞİM : ifno@portalhaber.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@portalhaber.com

ADRES/ Addresse
E-Mail : info@portalhaber.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – portalhaber.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. portalhaber.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, portalhaber.com sorumlu tutulamaz.

Yayınladığımız bir haberler hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda ifno@portalhaber.com mail adresinden kaldırılması talebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2020 portalhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları portalhaber.com’a aittir. portalhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar portalhaber.com yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.portalhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. portalhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.